Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Spacerem po encyklikach Zobacz większe

Spacerem po encyklikach

ZAPAŁA ROMAN KS.

978-83-7720-570-9

Nowy

PETRUS

3 egz.

Aby nie zapomnieć.

Więcej szczegółów

14,00 zł

20,00 zł

-30%

Ostatnie egzemplarze!

Autor ZAPAŁA ROMAN KS.
Ilość stron 110
Format 130 x 190 mm, oprawa twarda
Oprawa twarda
Rok wydania 2020
Wydawca PETRUS

100-lecie urodzin Karola Wojtyły, który został Papieżem przyjmując imiona Jan Paweł II, to dobry czas na odkrywanie - na nowo - Jego życia, osoby, ale przede wszystkim Jego wiary, czyli osobistej relacji z Bogiem, która doprowadziła Go do świętości. Świętość to styl życia człowieka poszukującego właściwego poznania Boga, człowieka, świata i ich wzajemnych relacji w całkowitej Prawdzie i Dobru oraz w perspektywie celu ostatecznego, którym jest wieczność. Świętość to także obcowanie z Tym, który jest Święty, przyjęcie Jego perspektywy miłości i odwzajemnienie jej w bezgranicznym zaufaniu i wierze.

Zapraszam zatem do spaceru z św. Janem Pawłem II po drogach Jego świętości, Jego osobistej relacji poznawania Boga, człowieka i świata, którą zawarł w dokumentach kościoła zwanych encyklikami.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Spacerem po encyklikach

Spacerem po encyklikach

Aby nie zapomnieć.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii