Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi AUDIOBOOK Zobacz większe

Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi AUDIOBOOK

PRACA ZBIOROWA

978-83-945908-8-8

Nowy

PROFETO

77 egz.

NOWE WYDANIE BESTSELLEROWYCH REKOLEKCJI O SPOWIEDZI

Więcej szczegółów

17,43 zł

24,90 zł

-30%

Autor PRACA ZBIOROWA
Format 145 x 190 mm, oprawa kartonowa twarda
Rok wydania 2019
Wydawca PROFETO

"Bez Boga da się żyć. Życie bez Boga jest możliwe i bardzo wielu ludzi żyje bez Boga. Tylko, że to jest życie nieszczęśliwe, to jest życie umarłego." 

Rekolekcje wygłoszone przez dwóch ewangelizatorów, a zarazem Misjonarzy Miłosierdzia w czasie jednego z kilku zaplanowanych spotkań w ramach nowego projektu Grupy Profeto. Dialogując w sposób lekki, ale nie powierzchowny, prowadzą do spotkania słuchaczy z Bożym Miłosierdziem w sakramencie spowiedzi. Opowiadając ewangeliczne historie, odkrywają niesamowity dar Bożego przebaczenia, który prowadzi do nawrócenia serca i uzdrowienia wewnętrznego.

ks. Michał Olszewski - sercanin, rekolekcjonista, ewangelizator. Autor wielu książek, inicjator założenia Grupy Profeto.

o. Michał Legan - paulin z Jasnej Góry, kierownik Katedry Teologii mediów Uniwersytetu Papieskiego JPII w Krakowie, autor książek, rekolekcjonista

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi AUDIOBOOK

Czarno na białym, rekolekcje o spowiedzi AUDIOBOOK

NOWE WYDANIE BESTSELLEROWYCH REKOLEKCJI O SPOWIEDZI

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii