Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Jak rozpoznać złego ducha Zobacz większe

Jak rozpoznać złego ducha

NOWOROL ANNA M.

978-83-7720-572-3

Nowy

PETRUS

9 egz.

Jak rozpoznać złego ducha i jak pomagać zniewolonym przez demony?

Więcej szczegółów

34,30 zł

49,00 zł

-30%

Autor NOWOROL ANNA M.
Ilość stron 360
Format 168 x 240 mm, oprawa twarda
Wydawca PETRUS

Jak rozpoznać złego ducha? Jak odkryć jego realną obecność w świecie i we własnym życiu? Pierwsze przykazanie nie będziesz miał bogów cudzych przede mną wciąż pozostaje aktualne. Bożki Starego Testamentu nie zniknęły z upływem lat, a złe duchy nie są wytworem ludzkiej fantazji. Nadal, w obecnym świecie, te bożki są to realnie istniejące złe duchy, które powodują zło, grzech i uwikłania w zagrożenia duchowe.

Czym są zagrożenia duchowe? Czym w swej istocie są wróżby, magia, przesądy, joga, wschodnie sztuki walki, feng shui, radiestezja, metody uzdrowicielskie, spirytyzm, okultyzm, sekty, wiara w reinkarnację, uzależnienia? Dlaczego są zagrożeniami duchowymi i jak przejawia się w nich obecność złych duchów? Jak znaleźć drogę własnego uwolnienia? Co zrobić, gdy ktoś bliski wiąże się z sektą? Jak pomagać zniewolonym przez demony? Książka udzielając odpowiedzi na te i wiele innych pytań, jest propozycją dla każdego, kto jest uwikłany w jakieś zagrożenie duchowe i dla każdego, kto chciałby pomóc drugiej osobie uwikłanej w zło.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Jak rozpoznać złego ducha

Jak rozpoznać złego ducha

Jak rozpoznać złego ducha i jak pomagać zniewolonym przez demony?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii