Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Moc modlitwy męża wyd.3 Zobacz większe

Moc modlitwy męża wyd.3

OMARTIAN STORMIE

978-83-61131-89-2

Nowy

DOBRY SKARBIEC

31 egz.

Panowie, czego naprawdę pragniecie dla swojego małżeństwa?

Więcej szczegółów

23,99 zł

29,99 zł

-20%

Autor OMARTIAN STORMIE
Ilość stron 264
Format 125 x 195 mm, oprawa miękka
Wydawca DOBRY SKARBIEC

Kochasz swoją żonę - i niczego bardziej nie pragniesz, jak widzieć ją szczęśliwą, kwitnącą i żyjącą w coraz większej bliskości z Tobą. Nie ma lepszego sposobu na okazanie jej miłości niż modlitwa za nią.
W "Mocy modlitwy męża" odnajdziesz ekscytację i nadzieję, które są następstwem zaproszenia do swojego małżeństwa Boga, który słyszy i odpowiada na modlitwy. Nawet w bardzo bolesnych sprawach On może zdziałać daleko więcej, niż jesteś w stanie sobie wyobrazić - może dokonać tego, co niemożliwe!

W dwudziestu krótkich, napisanych w przystępny sposób rozdziałach Stormie Omartian dzieli się tym, jak wstawiać się za swoją żoną w tych sferach jej życia, w których najbardziej potrzebuje modlitwy:
- jej emocje i zmienność nastrojów
- jej macierzyństwo,
- jej priorytety,
- jej życie duchowe,
- jej seksualność.

Porady i przykłady z życia osobistego znanych chrześcijan, pomysły na twórczą modlitwę oraz wersety biblijne pomogą ci nadać właściwy kształt twoim prośbom do Boga. A gdy będziesz na Nim polegał w modlitwie, On wprowadzi ciebie i twoją żonę w nowy etap obfitości, spełnienia i codziennego szczęścia!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Moc modlitwy męża wyd.3

Moc modlitwy męża wyd.3

Panowie, czego naprawdę pragniecie dla swojego małżeństwa?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii