Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Psalmy ziemi Zobacz większe

Psalmy ziemi

RIVERS FRANCINE

978-83-61097-65-5

Nowy

AETOS MEDIA

11 egz.

Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę.

Więcej szczegółów

39,92 zł

49,90 zł

-20%

Autor RIVERS FRANCINE
Wydawca AETOS MEDIA

Od głębin oceanów aż po najdalsze galaktyki – cały wszechświat opowiada o wielkości i dobroci naszego Stwórcy.

Najnowsza książka Francine Rivers to zbiór rozważań na każdy tydzień roku o cudach otaczającej nas przyrody. Autorka licznych bestsellerów po raz pierwszy w swej pisarskiej karierze dzieli się tak osobistymi zapiskami i refleksjami. Zaprasza czytelników do wspólnego odkrywania Bożych tajemnic w skarbach natury i przekonuje, że świadome rozpoznawanie śladów obecności Boga w Jego stworzeniu może naprawdę zmienić nasze życie.

Każdemu rozważaniu towarzyszą zachwycające zdjęcia, cytaty z Pisma Świętego, inspirujące wskazówki i zachęta do modlitwy.

Francine Rivers jest autorką bestsellerowych powieści, wielokrotnie nagradzaną na świecie i w Polsce – m.in. Nagrodą Stowarzyszenia Wydawców Katolickich FENIKS, a także Złotym Medalem Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA i prestiżową nagrodą RITA. Jej książki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków – wśród polskich czytelników szczególną popularnością cieszą się powieści takie jak Potęga miłości i Dziecko pokuty, a także fascynująca saga Rodowód Łaski o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa.

 

„Pięknie wydane Psalmy ziemi zachęcają do spojrzenia na Boga jako Artystę. Cała ziemia i wszechświat są Jego dziełem. Rozważania i modlitwy proponowane przez autorkę zbliżają nas do serca Boga.”
Agnieszka Karbowiak, kwartalnik „Nasze Inspiracje”

„Gorąco polecam Psalmy Ziemi do czytania na każdy dzień! To nie tylko pokarm dla duszy, ale także dla oczu: barwne zdjęcia czynią z tej książki przepiękny album.”
Beata Marczak, prezes Stowarzyszenia Wrocławskie Forum Kobiet
Psalmy ziemi fragment

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Psalmy ziemi

Psalmy ziemi

Rozważania o tym, jak Bóg przemawia do nas poprzez przyrodę.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii