Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania Zobacz większe

Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania

Głąb Stanisław

978-83-942558-0-0

Nowy

FREGATA SWIMMING

Podręcznik dla instruktorów nauki pływania.

Więcej szczegółów

23,80 zł

35,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor Głąb Stanisław
Ilość stron 121
Wymiary 150 x 230 mm, okładka miękka
Oprawa miękka
Wydawca FREGATA SWIMMING

Wydany przez Fregatą ilustrowany podręcznik stanowi uporządkowany zbiór ćwiczeń, który służyć może wszystkim instruktorom nauki pływania chcącym wszechstronnie przygotować technicznie osoby o różnym poziomie zaawansowania pływackiego – zarówno dzieci i dorosłych, jak i tych, którzy sport ten uprawiają wyczynowo. Autor, dr Stanisław Głąb, związany z Fregatą od 20 lat, skoncentrował się na ćwiczeniu jako najważniejszym środku nauczania i na najbardziej efektywnym jego wykorzystaniu, wychodząc z założenia, że jest to jeden z głównych czynników decydujących o sukcesie szkoleniowym.
W podręczniku zaprezentowano ćwiczenia w nauczaniu kraula na grzbiecie i piersiach, stylu klasycznego (żabki) oraz motylkowego (delfina) a także zestawy semestralnych zadań sprawnościowych jako sprawdzianów umiejętności. Opracowanie dopełniają ilustracje prezentujące poszczególne ćwiczenia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania

Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania

Podręcznik dla instruktorów nauki pływania.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii