Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Tożsamość i narracje w relacjach rodzinnych Zobacz większe

Tożsamość i narracje w relacjach rodzinnych

CIERPKA ANNA

978-83-61538-48-6

Nowy

ENETEIA

5 egz.

31,20 zł

39,00 zł

-20%

Autor CIERPKA ANNA
Ilość stron 262
Format 160 x 235 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2013
Wydawca ENETEIA

Tożsamość człowieka powstaje w relacjach z osobami znaczącymi, w ich ewaluacjach i sposobach rozumienia rzeczywistości- jest zanurzona w systemie rodzinnych znaczeń. Książka zawiera teoretyczne refleksje i przegląd badań autorki nad kształtowaniem się tożsamości narracyjnej w cyklu życia rodziny. Stanowi zaproszenie do dyskusji nad formowaniem się tożsamości jednostki i kontekstem jej tworzenia. Wskazuje także na możliwość wspierania osoby, która zmierza do konstruktywnej reorganizacji własnej narracji.

Przedmiotem zainteresowań Pani dr Anny Cierpki jest psychologia narracyjna, dynamicznie rozwijająca się dziedzina psychologii. Książka zawiera kompletne wprowadzenie teoretyczne. Podejmuje istotne zagadnienie związków między relacjami w rodzinie pochodzenia a kształtowaniem tożsamości narracyjnej. Może być interesująca dla osób zajmujących się psychologia narracyjną, psychologów wychowawczych, a także psychologów klinicznych i psychoterapeutów.

dr. hab. Barbara Tryjarska, profesor Uniwersytetu Warszawskiego

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tożsamość i narracje w relacjach rodzinnych

Tożsamość i narracje w relacjach rodzinnych

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii