Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Dramat w łonie matki Utracony bliźniak Zobacz większe

Dramat w łonie matki Utracony bliźniak

AUSTERMANN ALFRED R., AUSTERMANN BETTINA

978-83-945301-3-6

Nowy

ŚWIADOME ŻYCIE

68 egz.

37,80 zł

54,00 zł

-30%

Autor AUSTERMANN ALFRED R., AUSTERMANN BETTINA
Ilość stron 373
Format 150 x 230 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca ŚWIADOME ŻYCIE

Do dziś mało wiadomo o tym, jak ważny jest czas spędzony w brzuchu matki dla dalszego życia człowieka. Co dziesiąta osoba na początku ciąży nie jest tam sama. Jeśli w łonie matki są bliźnięta i jedno z nich umiera, drugie przeżywa silny szok, którego później nie jest świadome. W duszy pozostaje dziura. Dręcząca tęsknota, samotność i niezrozumiałe poczucie winy mogą być skutkami tej wczesnej straty. Ten, który przeżył, będzie szukał swojego bliźniaka wszędzie. Wielu sławnych muzyków oraz twórców filmów takich jak „Nell” lub „Wielki Błękit” czerpie z poszukiwania tej utraconej jedności.

Być może na początku ciąży nie byłeś sam w brzuchu swojej matki. Czujesz obecność swojego brata lub siostry. Słyszysz bicie jego lub jej serca, poruszasz się i bawisz z nim albo z nią w oceanach wód płodowych. Któregoś dnia ten drugi przestaje rosnąć. Jego serce staje się coraz słabsze i umiera. Wtedy zostajesz sam. Po narodzinach pył zapomnienia pokrywa to, czego doświadczyłeś do tej pory. Czy wszystko to, co wtedy przeżyłeś, zniknęło bez śladu i zostało rozwiązane?

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dramat w łonie matki Utracony bliźniak

Dramat w łonie matki Utracony bliźniak

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii