Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Terapia skoncentrowana na osobie  Dave Mearns, Brian Thorne motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Terapia skoncentrowana na osobie

PRACA ZBIOROWA

978-83-233-2857-5

Nowy

WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

18 egz.

Seria: Psychiatria i Psychoterapia

Więcej szczegółów

39,19 zł

55,99 zł

-30%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2022
Ilość stron 240
Szerokość (mm) 155
Wysokość (mm) 230
Grzbiet (mm) 13
Wymiary 155 x 230 x 13 mm
Oprawa miękka
Wydawca WYDAWNICTWO UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

Książka Dave’a Mearnsa i Briana Thorne’a jest kontynuacją dzieła Carla Rogersa, twórcy psychologii humanistycznej. Systematyzuje ona, wyjaśnia i pogłębia teorię terapii skoncentrowanej na osobie oraz przedstawia jej praktyczne zastosowanie w procesie interakcyjnym między doradcą a klientem.

Terapia skoncentrowana na osobie jest jedną z najtrudniejszych i najbardziej wymagających form terapii, ponieważ nie opiera się ona na technikach terapeutycznych – skuteczność terapeuty jest rezultatem jego własnej pracy i ciągłego doskonalenia osobowości. Autorzy książki właśnie na aspekt doradztwa zwracają szczególną uwagę.

Terapia skoncentrowana na osobie skierowana jest nie tylko do osób profesjonalnie zajmujących się doradztwem i psychoterapią, lecz także do pedagogów, nauczycieli, pracowników socjalnych oraz wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem i poprawieniem swoich relacji z innymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Terapia skoncentrowana na osobie

Terapia skoncentrowana na osobie

Seria: Psychiatria i Psychoterapia

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii