Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

W poszukiwaniu źródła Zobacz większe

W poszukiwaniu źródła

KULAK ŁUKASZ

978-83-8119-616-1

Nowy

PSYCHOSKOK

15 egz.

Kim jesteśmy i skąd pochodzimy

Więcej szczegółów

27,99 zł

39,99 zł

-30%

Autor KULAK ŁUKASZ
Rok wydania 2022
Ilość stron 220
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 12
Wymiary 140 x 200 x 12 mm
Oprawa miękka
Wydawca PSYCHOSKOK

Badania naukowe potwierdziły, że świadomość nie jest efektem procesów zachodzących w mózgu. Przypadki śmierci klinicznej dowodzą, że pomimo ustania pracy tego narządu, pacjent potrafił np. opowiedzieć, co działo się podczas reanimacji jego ciała. Świadomość jest nieskończona, ponieważ jest nieśmiertelna.

W poszukiwaniu źródła. Kim jesteśmy i skąd pochodzimy to publikacja wielowątkowa ukazująca zupełnie inną rzeczywistość, niż powszechnie przyjmujemy do świadomości. Żyjąc w XXI wieku, w czasach rzekomo postępowych i rozwoju, okazuje się, że światopogląd większości ludzi oparty jest o myślenie dogmatyczne, które charakteryzowało ludzi żyjących… w średniowieczu. Jak to możliwe? Otóż, wszyscy dorastamy w określonym środowisku, rządzącemu się określonymi wzorcami kulturowymi, co wpływa z kolei na nasze poglądy.

Książka odpowiada na podstawowe pytania dotyczące ludzkiej egzystencji. Kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dokąd zmierzamy? Autor powołując się na konkretną wiedzę naukową wykazuje, że nie stanowimy wyłącznie biologicznych organizmów, ale Świadomość.

W publikacji opisane zostały również relacje osób mających zdolność do opuszczania ciała i podróżowania, jako wyzwolona świadomość. Ich spotkania z przedstawicielami kultur pozaziemskich i mądrość wynoszona z eksploracji nieznanego szerzej świata okazuje się być nieoceniona. Co ciekawe, koresponduje ona z przesłaniami Jezusa oraz Indian Ameryki Północnej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

W poszukiwaniu źródła

W poszukiwaniu źródła

Kim jesteśmy i skąd pochodzimy

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii