Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Przewodnik Tatry Polskie Wędrówki wysokogórskie Zobacz większe

Wędrówki wysokogórskie Tatry Polskie

MACIOŁ JERZY

978-83-7605-990-7

Nowy

COMPASS

3 egz.

Kontynuacja przewodnika „Najpiękniejsze trasy spacerowe. Tatry Polskie” adresowana tym razem do bardziej zaawansowanej grupy turystów.

Więcej szczegółów

18,90 zł

27,00 zł

-30%

Ostatnie egzemplarze!

Autor MACIOŁ JERZY
Ilość stron 120
Format 120 x 210 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Rok wydania 2019, wyd.I
Wydawca COMPASS

Proponowane wycieczki należą już do wysokogórskich, chociażby z racji przekroczenia granicy 2000 m n.p.m., ale przede wszystkim ze względu na ich charakter, czyli możliwość zobaczenia odmiennych krajobrazów i poczucia potęgi gór. Jednocześnie sam tytuł sugeruje, że nie są to trasy ekstremalne, najeżone łańcuchami i niebezpiecznymi przepaściami. „Wędrówki wysokogórskie” są przeznaczone dla większości turystów, którzy znają swoje możliwości kondycyjne i są świadomi zasad bezpieczeństwa.

Dzięki dokładnym mapom i schematom szlaków naniesionych na zdjęcia masywów górskich można bardzo dobrze przygotować się do bezpiecznego przejścia tras. Dodatkową atrakcją są staranie opracowane panoramy ze szczegółowym opisem widzianych dolin i szczytów. W przypadku jaskiń znajdziemy dokładne plany podziemnych korytarzy z oznaczeniem przejść turystycznych.

„Bezpieczeństwo przede wszystkim”, to tytuł krótkiego tekstu (na str. 5), gdzie w szczególny sposób opisane są zagrożenia, z jakimi możemy spotkać się w górach wysokich.

Przewodnik zawiera niezbędne praktyczne informacje dotyczące samej trasy - stopień trudności, jej charakter i atrakcyjność, jak również informacje o komunikacji autobusowej w regionie. Dopełnieniem jest słownik nazw i pojęć związanych z Tatrami oraz ilustrowany mini-atlas roślin i zwierząt, jakie możemy spotkać podczas wycieczek.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wędrówki wysokogórskie Tatry Polskie

Wędrówki wysokogórskie Tatry Polskie

Kontynuacja przewodnika „Najpiękniejsze trasy spacerowe. Tatry Polskie” adresowana tym razem do bardziej zaawansowanej grupy turystów.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii