Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Chłopackie sprawy Przewodnik po dojrzewaniu Nina Brochmann, Ellen Støkken-Dahl motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Chłopackie sprawy Przewodnik po dojrzewaniu

BROCHMANN NINA, STØKKEN-DAHL ELLEN

978-83-8252-159-7

Nowy

TO TAMTO

9 egz.

WSZYSTKO, CO CHCESZ WIEDZIEĆ O CIELE, TOŻSAMOŚCI I SEKSIE

Więcej szczegółów

34,99 zł

49,99 zł

-30%

Autor BROCHMANN NINA, STØKKEN-DAHL ELLEN
Rok wydania 2022
Ilość stron 280
Szerokość (mm) 175
Wysokość (mm) 246
Grzbiet (mm) 24
Wymiary 175 x 246 x 24 mm
Oprawa twarda
Wydawca TO TAMTO

To się dzieje! Twoje życie wywraca się do góry nogami. Ciało się zmienia, hormony przejmują kontrolę, a mózg przechodzi pewien rodzaj reorganizacji. Ten proces nazywa się dojrzewaniem i jest to najbardziej dramatyczna przemiana, jakiej kiedykolwiek doświadczysz… ale również najbardziej normalna rzecz na świecie.

Kiedy urośnie mi broda? Czy mój penis jest normalny? Jak być szczęśliwym, gdy ma się złamane serce? Odpowiedzi na takie pytania nie powinno się szukać w internecie. Dlatego z pomocą przychodzą norweskie lekarki – Nina Brochmann i Ellen Støkken Dahl – które stworzyły ten przewodnik, aby dać chłopcom rzetelne odpowiedzi i pomóc im w osiągnięciu dojrzałości i dorosłości.

Autorki ułatwiają nowemu pokoleniu dokonywanie świadomych wyborów dotyczących ich ciała i dobrostanu seksualnego i robią to w inteligentny, zabawny, kompetentny i przejrzysty sposób.

To książka marzeń dla młodych ludzi. Ponieważ zaś niektórzy chłopcy wchodzą w okres dojrzewania wcześniej a inni później, jest odpowiednia dla przedziału wiekowego od 10 do 16 lat.

Poprzednia publikacja autorek – Dziewczyńskie sprawy. Przewodnik po dojrzewaniu – jest bestsellerem w Polsce i na rynku międzynarodowym.

Ellen Støkken Dahl i Nina Brochmann
Obie są lekarkami i pisarkami. Spotkały się jako początkujące studentki medycyny, w trakcie studiów wspólnie zaangażowały się w kwestie edukacji seksualnej. Od tego czasu współpracują na rzecz upowszechniania wiedzy o seksie oraz ciele dziewczyn i kobiet w każdym wieku. W 2007 roku wydały swoją pierwszą książkę, Radości z kobiecości. Nina pracuje jako lekarka w Szpitalu Uniwersyteckim w Akershus. Ellen ma wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą – działała w infolinii SUSS oraz organizacji Sex i społeczeństwo, gdzie jest obecnie zatrudniona jako lekarka.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chłopackie sprawy Przewodnik po dojrzewaniu

Chłopackie sprawy Przewodnik po dojrzewaniu

WSZYSTKO, CO CHCESZ WIEDZIEĆ O CIELE, TOŻSAMOŚCI I SEKSIE

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii