Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia Zobacz większe

Poród w hipnozie. Szkoła rodzenia

978-83-8119-142-5

Nowy

PSYCHOSKOK

9 egz.

Wykorzystanie  transu hipnotycznego do nauki  rodzenia stanowi swego rodzaju symulator porodowy, umożliwiający uzyskanie informacji o przebiegu porodu w sposób nie konwencjonalny.

Więcej szczegółów

27,92 zł

34,90 zł

-20%

Autor PIECHNIK JERZY LECH
Ilość stron 148
Format 148 x 210 mm, oprawa miękka
Wydawca PSYCHOSKOK

Wykorzystanie  transu hipnotycznego do nauki  rodzenia stanowi swego rodzaju symulator porodowy, umożliwiający uzyskanie informacji o przebiegu porodu w sposób nie konwencjonalny. Jeszcze na długo przed urodzeniem dziecka  umysł ciężarnej utrwala sobie schematy postępowania w poszczególnych fazach porodu. Wielokrotne powtarzanie poszczególnych sesji cementuje odruchy warunkowe i bezwarunkowe, jakie są potrzebne w czasie rodzenia. Rodząca uczy się w ten sposób techniki oddychania, rozluźniania mięśni krocza, masowania brodawek oraz  parcia spontanicznego, takiego na ile sam ucisk główki go wyzwala,.
a to z kolei chroni krocze przed urazami.
Utrwalona wiedza na temat porodu eliminuje  strach i napięcie  mięśni, przyczyniając się do zmniejszenia bólu porodowego na poziomie centralnego i obwodowego układu nerwowego.
Metoda porodu w transie  jest  prosta, nie  kosztowna  i skuteczna, pozbawiona działania środków farmakologicznych, bezpieczna dla matki i dziecka,  umożliwiająca poród w warunkach naturalnych, na łóżku porodowym  lub  w wodzie, w szpitalu oraz w domu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii