Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Cud i Anomalia Zobacz większe

Cud i Anomalia

Zwolska - Płusa Katarzyna

978-83-61831-84-6

Nowy

STOWARZYSZENIE ŻYWYCH POETÓW

16 egz.

"Cud i Anomalia" to debiutancki zbiór wierszy autorki z Częstochowy, Katarzyny Zwolskiej - Płusy.

Więcej szczegółów

20,16 zł

25,20 zł

-20%

Autor Zwolska - Płusa Katarzyna
Ilość stron 50
Format 150 x 210 mm, okładka miękka
Wydawca STOWARZYSZENIE ŻYWYCH POETÓW

"Cud i Anomalia" to debiutancki zbiór wierszy autorki z Częstochowy, Katarzyny Zwolskiej - Płusy. O tych tekstach tak napisał starszy kolega po piórze, prozaik i poeta Marcin Zegadło:
Wiersze Katarzyny Zwolskiej-Płusy niosą w sobie szczególną elektryczność. Jest to bowiem ten rodzaj poezji, który potrafi więcej niż wiersze, które po prostu przez nas płyną. Wiersze Zwolskiej-Płusy potrafią nas zmieniać. Ponieważ jest w nich prąd, który otwiera nas na opowieść. Być może nie naszą, jednak zanurzamy się w niej jak w głębokiej wodzie, idziemy na dno, żeby po chwili przebić się przez jej taflę, do światła. Jeżeli istnieje jakaś prawda, którą powinniśmy poznać, proponuję poszukać jej w tych wierszach. Ponieważ te wiersze niczego nie udają. One po prostu są. Jak elektryczność, którą mamy w sobie. Krążą w nas. Raz na zawsze.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Cud i Anomalia

Cud i Anomalia

"Cud i Anomalia" to debiutancki zbiór wierszy autorki z Częstochowy, Katarzyny Zwolskiej - Płusy.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii