Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Listy do Nieznanego Człowieka Zobacz większe

Listy do Nieznanego Człowieka

978-83-939833-1-5

Nowy

METANOJA

8 egz.

"Listy do Nieznanego Człowieka" to drugi po debiutanckim "Pokarmie Matki" zbiór wierszy autora.

Więcej szczegółów

19,20 zł

24,00 zł

-20%

Autor Pańków Jakub
Ilość stron 48
Format 140 x 205 mm, okładka miękka
Wydawca METANOJA

Jakub Pańków, rocznik 1974

"Listy do Nieznanego Człowieka" to drugi po debiutanckim "Pokarmie Matki" zbiór wierszy autora.

"Listy" powstawały w latach 2008-2011. Nie jest to jednak forma antologii z tamtego okresu, a raczej monografia, będąca zamkniętą kompozycją 25 wierszy. Tytułowe "Listy" należy rozumieć w sposób dosłowny.

Poezja jest jednym z najbardziej intymnych sposobów komunikacji międzyludzkiej. Jest jak list wysłany z pewną intencją, jednak bez możliwości odczytania odpowiedzi. Wiadomość zwrotna pozostaje na zawsze w depozycie Nieznanego Człowieka.

Grafiki Jacka Zięby-Nęcka nie są ilustracjami do mojej poezji. Nie są także jej estetycznym uzupełnieniem. Sposób w jaki przemawiają do mojej wyobraźni, jest pokrewny impulsom, które kierowały mną podczas zapisywania odczuć w formie wierszy. Istnieje dziwne pokrewieństwo pomiędzy słowem i obrazem, które trudno czasem sprecyzować, być może na całe szczęście.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii