Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Dla ciebie się stałem Zobacz większe

Dla ciebie się stałem

978-83-62248-89-6

Nowy

ALEGORIA

7 egz.

Jego delikatne, pełne uroku, ciepła, zadumy, tęsknoty, ale i nadziei wiersze wywołują lawinę wzruszeń.

Więcej szczegółów

23,92 zł

29,90 zł

-20%

Autor Wierszycki Maciej
Ilość stron 96
Format 120 x 195 mm, okładka miękka
Wydawca ALEGORIA

Maciej Wierszycki potrafi poruszać serca. Jego delikatne, pełne uroku, ciepła, zadumy, tęsknoty, ale i nadziei wiersze wywołują lawinę wzruszeń.   Niezwykle poetyckie to utwory  mimo pozornie prostego języka. To poetyckość bogata w metafory, niebanalne porównania,  która jednak nie przesłania subtelnych treści, bo nie o literacki popis w tych wierszach chodzi, ale o przesłanie i emocje. A tych jest tu pełno.
Czy jest lubiany przez odbiorców?  To drugie wydanie Jego debiutanckiego tomiku, który w ubiegłym roku zniknął z księgarskich półek w ciągu kilku miesięcy, drugi tomik zatytułowany "Byłem", wydany w zeszłym roku na jesieni... czeka na dodruk. Strona (Moje Wierszowanie) na facebooku ma ponad 25000 (!!!) fanów. Czy trzeba jeszcze coś dodawać? 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dla ciebie się stałem

Dla ciebie się stałem

Jego delikatne, pełne uroku, ciepła, zadumy, tęsknoty, ale i nadziei wiersze wywołują lawinę wzruszeń.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii