Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Podstawy sieci komputerowych dla technika i studenta Zobacz większe

Podstawy sieci komputerowych dla technika i studenta

KUBICA JAKUB

978-83-65645-36-4

Nowy

ITSTART

Wiadomości teoretyczne z praktycznymi przykładami.

Więcej szczegółów

48,30 zł

69,00 zł

-30%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor KUBICA JAKUB
Rok wydania 2021
Ilość stron 468
Wymiary 170 x 240 x 20 mm
Oprawa miękka
Wydawca ITSTART

Książka ,,Podstawy sieci dla technika i studenta - Część 1" to kompletny zasób wiedzy w ujęciu teoretycznym jak i praktycznym, poświęcony sieciom komputerowym. Autor przystępnym językiem oprócz zarysu historycznego przedstawił media i sygnały transmisyjne, począwszy od teorii, aż do zastosowań praktycznych, demonstrując również techniki ich montażu. W książce dokładnie opisano podstawy komunikacji sieciowej, zasadę działania urządzeń i usług działających w współczesnym Internecie.

Książka kierowana jest dla każdego czytelnika, nawet ze znikomą wiedzą informatyczną, chcącego zrozumieć jak działają sieci komputerowe. Przede wszystkim adresowana jest do uczniów techników informatycznych, teleinformatycznych oraz studentów IT, ponieważ zawiera odnośniki do podstaw programowych i zagadnień jakie należy opanować w trakcie całego cyklu nauki. Dodatkową pomocą w zdobywaniu wiedzy są przykłady, ćwiczenia, pytania diagnozujące wiedzę i linki w postaci kodów QR do treści źródłowych, a także zestaw samo oceniających plików *.pka symulatora sieciowego Packet Tracer.


Autorem książki jest Jakub Kubica, utalentowany, młody pasjonat sieci komputerowych oraz pozostałych zagadnień IT. W swoim dorobku posiada już komplet kwalifikacji zawodowych uprawniających go do legitymowania się dyplomem Technika Informatyka oraz dysponuje dużym zasobem certyfikatów Akademii Cisco. Jakub jest kolejnym przykładem świadczącym o tym, że warto inwestować w młode talenty, co stanowi podstawową strategie działalności wydawnictwa ITSTART.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Podstawy sieci komputerowych dla technika i studenta

Podstawy sieci komputerowych dla technika i studenta

Wiadomości teoretyczne z praktycznymi przykładami.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii