Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Solidworks 2018 Zobacz większe

Solidworks 2018

KĘSKA PAWEŁ

978-83-936576-8-1

Nowy

CADVANTAGE

29 egz.

Podręcznik Solidworks 2018 skierowany jest zarówno do użytkowników początkujących jak i zaawansowanych. Zawiera mnóstwo ćwiczeń, przykładów oraz trików pozwalających pracować szybciej i wydajniej.

Więcej szczegółów

73,50 zł

105,00 zł

-30%

Autor KĘSKA PAWEŁ
Ilość stron 446
Format 165 x 235 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca CADVANTAGE

Dlaczego warto kupić podręcznik?:

1. Prezentacja nowości w programie – najnowszy podręcznik SOLIDWORKS 2018 ma na celu przybliżyć nowe rozwiązania i udoskonalenia w bieżącej wersji programu. Każda nowa wersja pojawiająca się co roku zawiera kilkaset nowości. Warto je poznać by dzięki temu pracować szybciej i wydajniej.

2. Poznawaj program poprzez ćwiczenia a nie teorię – dzięki wielu ćwiczeniom do samodzielnego wykonania możesz poznawać różne narzędzia SOLIDWORKS, często mniej znane. Podręcznik praktycznie nie zawiera teorii, skupia się na części praktycznej. Ćwiczenia są tak skonstruowane, że czytelnik wykonując instrukcje krok po kroku osiąga zamierzony cel. W razie trudności można otworzyć gotowy plik z dołączonej płyty CD.

3. Dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia dedykowany jest zarówno początkującym jak i zaawansowanym użytkownikom. Każda osoba znajdzie tutaj odpowiedni materiał do nauki, gdyż ćwiczenia mają różny stopień zaawansowania.

4. Podręcznik omawia najczęściej używane funkcje programu. Bieżące wydanie oprócz podstawowego i zaawansowanego modelowania, przedstawia również przykłady z projektowania konstrukcji spawanych i arkuszy blach oraz z modelowania powierzchniowego.

5. Jest wydany w kolorze – przyznaj, że ma to znaczenie! W podręcznikach czarno-białych trudno byłoby dostrzec detale, w szczególności, że wiele oznaczeń programu wykorzystuje kolory. W tym podręczniku nie będziesz mieć z tym problemu.

6. Zawiera mnóstwo trików przyspieszających pracę – dzięki zastosowaniu różnych sztuczek, możesz pracować szybciej i wydajniej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Solidworks 2018

Solidworks 2018

Podręcznik Solidworks 2018 skierowany jest zarówno do użytkowników początkujących jak i zaawansowanych. Zawiera mnóstwo ćwiczeń, przykładów oraz trików pozwalających pracować szybciej i wydajniej.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii