Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Odszkolnić Akademię Zobacz większe

Odszkolnić Akademię

PRACA ZBIOROWA

978-83-61886-73-0

Nowy

GALERIA MIEJSKA ARSENAŁ

17 egz.

25,90 zł

37,00 zł

-30%

Autor PRACA ZBIOROWA
Rok wydania 2018
Ilość stron 460
Wymiary 125 x 195 mm, oprawa miękka z obwolutą
Oprawa miękka
Wydawca GALERIA MIEJSKA ARSENAŁ

Książka, która powstała jako projekt badawczy we współpracy z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu, opisuje poszukiwanie eksperymentalnych, alternatywnych praktyk w polu kształcenia akademickiego młodych artystów. Zadajemy pytanie o to, w jaki sposób w obowiązujących ramach kształcenia wypracować nowe metody edukacji, w jaki sposób umieścić w nich niemożliwe do zdefiniowania nieustająco zmieniające się doświadczenia aktualnych sztuk wizualnych.

Istotne jest tu określenie miejsca instytucji oraz relacji pomiędzy studentem a wykładowcą. Jak można w elastyczny i twórczy sposób redefiniować modele dystrybucji wiedzy, jaka jest rola „mistrza”, „ucznia”, jakie znaczenie ma praca grupowa, w jaki sposób do programu akademii powinna być wprowadzona praktyka dyskursywna i krytyczna, jaka jest rola nauczenia warsztatu, w jaki sposób wprowadzać studentów do profesjonalnego obiegu sztuki?

Publikacja dofinansowana ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Odszkolnić Akademię

Odszkolnić Akademię

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii