Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Gramatyka bieli wyd.2 Zobacz większe

Gramatyka bieli wyd.2

CZAJA DARIUSZ

978-83-64511-52-3

Nowy

PASAŻE

70 egz.

Książka nominowana do Nagrody Nike 2019 !!!

Więcej szczegółów

27,20 zł

34,00 zł

-20%

Autor CZAJA DARIUSZ
Ilość stron 252
Format 150 x 210 mm, oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca PASAŻE

Gramatyka bieli. Antropologia doświadczeń granicznych.

Gramatyka bieli jest książką porywającą, mocną, wnikliwą i z ogromnym kunsztem – specjalnie używam tego słowa – skomponowaną. Nie bez znaczenia dla zawartych w niej analiz i interpretacji jest „ucho wewnętrzne” autora – ku muzyce zawsze otwarte.
Książka zawiera ogromny ładunek spraw poważnych, trudnych, mrocznych – tak, Gramatyka bieli podszyta jest ciemnością – można ja zresztą zobaczyć i czytać jako kontrapunkt, ale też kontynuację Lekcji ciemności tegoż autora.
Pod względem swojej gęstości i nasycenia splatającymi się ze sobą wątkami "Gramatyka bieli" jest osiągnięciem tej samej miary, co "Podróże do piekieł" Bolesława Micińskiego. Jest to książka zapadająca głęboko w pamięć, na zawsze już otwarta, do której będzie się nie raz wracało, by czytać ją na nowo.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Gramatyka bieli wyd.2

Gramatyka bieli wyd.2

Książka nominowana do Nagrody Nike 2019 !!!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii