Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Bystry potok Zobacz większe

Bystry potok

Chojecki Przemysław

978-83-62222-88-9

Nowy

PAPIEROWY MOTYL

21 egz.

„Bystry potok” to zapis wielu rozmów przeprowadzonych w kawiarniach Paryża, Londynu i Warszawy.

Więcej szczegółów

23,80 zł

34,00 zł

-30%

Autor Chojecki Przemysław
Ilość stron 358
Format 130 x 200 mm, okładka miękka
Oprawa miękka
Wydawca PAPIEROWY MOTYL

„Bystry potok” to zapis wielu rozmów przeprowadzonych w kawiarniach Paryża, Londynu i Warszawy. Niezwykle wciągające i erudycyjne dysputy, w których poważne tematy mieszają się z lekkimi uszczypliwościami i żartami, dotykają zarówno rzeczy błahych, jak i poważnych, takich jak śmierć, Bóg, filozofia czy polityka. To tutaj humor Woody’ego Allena spotyka się z idealizmem Platona. Ta znakomita intelektualna przygoda przyniesie wiele satysfakcji Czytelnikom, zwłaszcza tym poszukującym sensu życia.

„Chcę, by ta powieść, te kilka słów, były pomnikiem, który wystawię swojej młodości. Oto byłem ja, tym się zajmowałem, o tym myślałem. W swojej codzienności pragnąłem być szlachetny i wzniosły. (...) Ta powieść ma być jak moja młodość – nieskończona i wieczna. Jeśli nie jestem w stanie zatrzymać czasu, zatrzymam choć słowa. Będę się na starość wpatrywał w ukryte znaczenia, które zostawiłem. Wiele z tych zdań wypełni się sensem, który obecnie pozostaje ukryty, skryty przyszłością. Życie przyniesie mi zdarzenia, które zapełnią te strony dodatkowymi znaczeniami. Na równi z moją przeszłością i teraźniejszością te strony zawierają moją przyszłość. I mimo że chodzi wyłącznie o mnie – moje „ja”, moją duszę, moje serce – to przekaz tej powieści jest uniwersalny”.

fragment

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bystry potok

Bystry potok

„Bystry potok” to zapis wielu rozmów przeprowadzonych w kawiarniach Paryża, Londynu i Warszawy.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii