Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Masyw śnieżnika Góry Bialskie wyd. XIV Zobacz większe

Masyw śnieżnika Góry Bialskie wyd. XIV

978-83-8184-121-4

Nowy

COMPASS

20 egz.

Jest to mapa jednostronna laminowana w skali 1:35 000.

Więcej szczegółów

11,13 zł

15,90 zł

-30%

Rok wydania 2020, wyd. XIV
Ilość stron 2
Wymiary 123 x 235 mm
Oprawa miękka
Wydawca COMPASS

Przedstawia jedno z wyższych w Sudetach pasm górskich, które zamyka od południa Kotlinę Kłodzką. Zaliczamy je do Sudetów Wschodnich. Zasięg mapy wyznaczają: Bystrzyca Kłodzka na północnym-zachodzie, Międzylesie na południowym-zachodzie oraz Jindrichov na południowym-wschodzie. Obszar mapy obejmuje: Masyw Śnieżnika z najwyższym szczytem Śnieżnikiem (1426 m n.p.m.), Góry Bialskie, Kralicky Sneznik, częściowo także Rychlebske hory i Góry Złote oraz miasto Stronie Śląskie.

Duże zróżnicowanie krajobrazowe, doskonałe zagospodarowanie turystyczne podszczytowego rejonu Śnieżnika z jednej strony i „dzikość” Gór Bialskich z drugiej – to najlepsze atuty tego obszaru. Pobyt w tym regionie z pewnością miło wspominać będą nie tylko turyści piesi, ale także miłośnicy narciarstwa, jazdy rowerowej i konnej, wspinacze skałkowi oraz wędkarze.

Na mapie zastosowano cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Na odwrocie znajduje się informator turystyczny z charakterystyką geograficzną regionu, historią, geologią, atrakcjami turystycznymi, planem Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie, wybraną bazą noclegową, szlakami narciarstwa biegowego oraz opisem wybranych miejscowości. Mapa zawiera również plan miast: Międzygórza i Stronia Śląskiego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Masyw śnieżnika Góry Bialskie wyd. XIV

Masyw śnieżnika Góry Bialskie wyd. XIV

Jest to mapa jednostronna laminowana w skali 1:35 000.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii