Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Pieniny A3 wer. laminowana Zobacz większe

Pieniny A3 wer. laminowana

978-83-8184-114-6

Nowy

COMPASS

45 egz.

Dwustronna mapa w wersji laminowanej w wygodnym formacie kieszonkowym.

Więcej szczegółów

4,83 zł

6,90 zł

-30%

Rok wydania 2020, wyd. II
Ilość stron 2
Wymiary 95 x 170 mm
Oprawa miękka
Wydawca COMPASS

Mimo niewielkich rozmiarów na dwóch stronach mapy zamieściliśmy najbardziej istotny dla turysty teren Pienin, w dodatku w bardzo dużej skali 1 : 25 000. Dzięki temu wybierając opisywany produkt, otrzymujemy mapę odporną na zniszczenie przez deszcz i wiatr, którą to bez trudu zmieścimy w kieszeni, a zarazem równie szczegółową, jak jej odpowiedniki w klasycznym rozmiarze A1 (59 x 84 cm).

Mapa prezentuje obszar od Jaworek na wschodzie aż do Czorsztyna i Niedzicy na zachodzie. Obejmuje zatem niemal całe Małe Pieniny z Wysoką ? najwyższym szczytem pasma pienińskiego oraz Pieniny Właściwe ? z Trzema Koronami i słynnym Przełomem Dunajca. Znajdziemy na niej wiernie odwzorowaną treść turystyczną, w tym piesze i rowerowe szlaki turystyczne, obiekty noclegowe, zabytki i mnóstwo obiektów topograficznych: szczyty gór, rzeki, skały, jaskinie, a nawet dawne sztolnie na stokach Jarmuty. Z kolei wszystkie miejscowości przedstawione zostały prawie tak precyzyjnie jak na planie: z nazwami ulic, hotelami, sanatoriami, lokalami gastronomicznymi i rozrywkowymi, drogami rowerowymi itp. Takimi miejscowościami są Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem, Sromowce Niżne i Wyżne, Niedzica, Czorsztyn, Grywałd, Czerwony Klasztor Jaworki, Szlachtowa.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pieniny A3 wer. laminowana

Pieniny A3 wer. laminowana

Dwustronna mapa w wersji laminowanej w wygodnym formacie kieszonkowym.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii