Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Bonavia Dragan Velikić motyleksiążkowe.pl Zobacz większe

Bonavia

VELIKIC DRAGAN

978-83-07-03376-1

Nowy

CZYTELNIK

7 egz.

Dragan Velikić (ur. 1953) znany jest polskim czytelnikom jako autor Powieści "Casus Brema" i "Lufcik"

Więcej szczegółów

26,04 zł

38,30 zł

-32%

Autor VELIKIC DRAGAN
Rok wydania 2016
Ilość stron 326
Szerokość (mm) 123
Wysokość (mm) 195
Grzbiet (mm) 24
Wymiary 123 x 195 x 24 mm
Oprawa miękka
Wydawca CZYTELNIK

Jak to się samo wydarza, że życie zaczyna się od jakiejkolwiek kropki, postawionej choćby w chwili nabierania powietrza!

Bonavia to, jak wskazuje sam tytuł, książka – podróż. Wędrówka przez tęsknoty, niespełnione nadzieje, związki, zdrady i nienasycone pragnienia, przez doświadczenia i przeżycia jakże bliskie czytelnikowi. To rozwijająca się swoim rytmem historia o włóczęgach, uciekinierach, apatrydach i artystach, którzy zagubieni w świecie na oślep próbują znaleźć swoje miejsce. Doskonale skomponowana, wielowarstwowa i ważna powieść, będąca swoistą mozaiką kroniki rodzinnej, historii miłosnej i relacji podróżniczej. Autor, wspinając się na wyżyny kunsztu pisarskiego, wiernie oddaje nie tylko topografię miast, ale też realia bałkańskiego i środkowoeuropejskiego świata, w którym przyszło żyć bohaterom książki. Opowiada o spotkaniach, hotelach i pociągach; wiedzie czytelnika od Belgradu przez Budapeszt i Wiedeń aż do San Francisco, spokojnym rytmem prowadzi przez zakamarki dusz, marzeń i wspomnień, nie unikając pobocznych wątków i dygresji.

Bonavia daje nową perspektywę, która pozwala w zupełnie odmienny sposób spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość, a także na własne życiowe doświadczenia.

Dragan Velikić, doskonale już znany i doceniany w świecie literatury, każdym kolejnym dziełem potwierdza swoją dojrzałość pisarską i wybitny talent. I tym razem pozwala czytelnikowi bez reszty zanurzyć się w doskonałej i autentycznej prozie, która na długo zajmuje myśli, budzi refleksje i każe do siebie wracać.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bonavia

Bonavia

Dragan Velikić (ur. 1953) znany jest polskim czytelnikom jako autor Powieści "Casus Brema" i "Lufcik"

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii