Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Wierność Gniewomira Zobacz większe

Wierność Gniewomira

SKUPNIK PIOTR

978-83-8119-889-9

Nowy

PSYCHOSKOK

18 egz.

Piąta odsłona przygód jarla Gniewomira Egilssona.

Więcej szczegółów

22,33 zł

31,90 zł

-30%

Autor SKUPNIK PIOTR
Rok wydania 2022
Ilość stron 206
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 10
Wymiary 140 x 200 x 10 mm
Oprawa miękka
Wydawca PSYCHOSKOK

Piąta odsłona przygód jarla Gniewomira Egilssona.

Piotr Skupnik po raz kolejny zabiera czytelników do świata królów i jarlów, gdzie toczono pojedynki na miecze i inną broń sieczną. Wracamy do czasów władcy Bolesława, jego syna Mieszka i wnuka Kazimierza. Chrześcijaństwo jest wówczas czymś nowym na słowiańskich ziemiach, a ludność nie do końca wyzbyła się jeszcze swoich starych wierzeń.

Gniewomir zostaje powiernikiem Bolesława Chrobrego, który stopniowo podupada na zdrowiu, przez co jarl obawia się o swoją bytność w kraju Słowian, po spodziewanej śmierci władcy. Ponadto Knut Wielki – król Duńczyków i Anglików – nie daje mu spokoju, ponieważ żąda, aby Pan Gniewogradu oddał mu Norwegię.

Egilsson stara się rozwiązać sytuację bez użycia siły, jednak, gdy chodzi o władzę i honor, trudno czasem powstrzymać ludzkie zapędy.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wierność Gniewomira

Wierność Gniewomira

Piąta odsłona przygód jarla Gniewomira Egilssona.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii