Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Strażnicy GaHoole 4 Oblężenie Kathryn Lasky motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Strażnicy GaHoole 4 Oblężenie

LASKY KATHRYN

978-83-65122-77-3

Nowy

NOWA BAŚŃ

20 egz.

Bitwa wygrana, przyszedł czas na wojnę!

Więcej szczegółów

24,43 zł

34,90 zł

-30%

Autor LASKY KATHRYN
Rok wydania 2019
Ilość stron 264
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 19
Wymiary 140 x 205 x 19 mm
Oprawa miękka
Wydawca NOWA BAŚŃ

W sowim królestwie wybuchają walki, gdy zdrajcy próbują przejąć kontrolę nad Wielkim Drzewem Ga'Hoole. Maruderami dowodzi zakuty w metalową maskę brat Sorena, Kludd. Na szczęście do domu wrócił uznany za zaginionego mentor Sorena, Ezylryb. W samą porę, zanosi się bowiem na zaciekłą bitwę, która stanowić będzie preludium krwawej i bezwzględnej wojny.

"Bohaterowie Ga'Hoole powracają już po raz czwarty! Tym razem jednak wiatry nie są pomyślne dla dzielnych, młodych sów. Zdrada zawitała miedzy korony Wielkiego Drzewa i zbliża się czas wielkiej bitwy, która odmieni losy całego sowiego królestwa. Soren wraz z przyjaciółmi, jak i cała seria, dorastają z każdym tomem. Przed młodymi sowami coraz większe wyzwania i czas decyzji, których skutki będą miały daleko idące konsekwencje. Dla czytelników to zaś kolejna okazja do zagłębiania się w magicznym świecie sowich strażników. Tym razem historia spisana zostaje piórami i krwią Strażników Ga'Hoole. Czy znajdziecie w sobie dość odwagi, by wraz z nimi stanąć w obronie Wielkiego Drzewa?"
Sara Glanc, Kosz z Książkami

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Strażnicy GaHoole 4 Oblężenie

Strażnicy GaHoole 4 Oblężenie

Bitwa wygrana, przyszedł czas na wojnę!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii