Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Ludzka twarz Izraela Zobacz większe

Ludzka twarz Izraela

WIEJA ESTERA

978-83-64489-29-7

Nowy

KOINONIA

6 egz.

Kim są mieszkańcy kraju, który wzbudza tak wiele emocji na całym świecie?

Więcej szczegółów

22,40 zł

28,00 zł

-20%

Autor WIEJA ESTERA
Ilość stron 176
Format 135 x 205 mm, oprawa miękka
Wydawca KOINONIA

Izrael to ludzie. Jednak bardzo trudno odpowiedzieć na pytanie, kim jest przeciętny mieszkaniec tego kraju. Naturalnie większości z nas ta ziemia kojarzy się z ludnością żydowską ‒ ale nawet ta jest tak zróżnicowana jak kraje, w których przed laty mieszkali oni sami lub ich krewni.

Książka Ludzka twarz Izraela opowiada o różnorodności społeczeństwa w Izraelu, której nie zobaczymy w przewodnikach po kraju.Nie jest to pozycja polityczna ani historyczna, lecz bardziej swoisty pamiętnik. Sfabularyzowane historie są wyjęte z życia – ze wszystkimi jego zagadkami, pytaniami i poszukiwaniami. To zbiór obserwacji i przemyśleń o kraju, który ciągle odkrywany, pozostaje nadal nieodgadniony.

 

"Z niepohamowaną ciekawością i stałym niedosytem przez prawie siedem lat poznawałam ludzi i miejsca, aby w końcu zebrać te doświadczenia w jedną całość. Prowadząc rozmowy, popijając kawę, śmiejąc się i płacząc, poznawałam różnorodność izraelskiego społeczeństwa. Izrael o ludzkiej twarzy okazał się zupełnie inny niż Izrael w serwisach informacyjnych i przewodnikach.

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania, kim są mieszkańcy tego kraju."

Estera Wieja

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ludzka twarz Izraela

Ludzka twarz Izraela

Kim są mieszkańcy kraju, który wzbudza tak wiele emocji na całym świecie?

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii