Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Ziemia żywa planeta wyd 2021 Zobacz większe

Ziemia żywa planeta wyd 2021

BESTARD AINA

9788366749078

Nowy

TATARAK

31 egz.

Żadna ze znanych nam historii nie jest tak długa jak historia Ziemi.

Więcej szczegółów

48,30 zł

69,00 zł

-30%

Autor BESTARD AINA
Rok wydania 2021
Ilość stron 92
Szerokość (mm) 342
Wysokość (mm) 251
Grzbiet (mm) 14
Wymiary 342 x 251 x 14 mm
Oprawa twarda
Wydawca TATARAK

Czy wiecie, że od powstania naszej planety do pojawienia się dinozaurów minęło więcej czasu niż od śmierci ostatniego z tych ogromnych gadów do współczesności? Trudno ogarnąć umysłem ten bezmiar lat! A czy wyobrażacie sobie, że w pewnych okresach Ziemia przypominała gigantyczną śnieżkę, ponieważ była skuta lodem? Albo że płynęły po niej potoki rozżarzonej lawy? Lub że porastały ją lasy olbrzymich paproci? To wszystko działo się miliony lat temu, zanim na Ziemi pojawiły się znane nam gatunki roślin i zwierząt.

Muzeum Nauk Przyrodniczych w Barcelonie (Museo de Ciencias Naturales de Barcelona)??od ponad 140 lat prowadzi różnego rodzaju badania, gromadzi i chroni zbiory oraz popularyzuje wiedzę z dziedziny nauk przyrodniczych. Podejmuje również działania zwiększające świadomość społeczną dotyczącą problemów środowiskowych.

W siedzibie Muzeum w parku Forum można obejrzeć przede wszystkim stałą ekspozycję „Planeta Życie”. Przedstawia ona złożony proces ewolucji Ziemi i zamieszkujących ją istot żywych oraz interpretuje związki między nimi. Dzięki tej wystawie zwiedzający mogą poznać Ziemię jako układ, w którym panuje równowaga – doskonała, choć dynamiczna. Ekspozycja „Planeta Życie” stała się podstawą do przygotowania tej książki.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ziemia żywa planeta wyd 2021

Ziemia żywa planeta wyd 2021

Żadna ze znanych nam historii nie jest tak długa jak historia Ziemi.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii