Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Wielcy muzycy Zobacz większe

Wielcy muzycy

JANOWSKI ROBERT

978-83-8141-178-3

Nowy

DWUKROPEK

29 egz.

Kolejna część nagradzanej serii Wielcy ludzie. Po odkrywcach, naukowcach i wynalazcach przyszedł czas na muzyków.

Więcej szczegółów

34,99 zł

49,99 zł

-30%

Autor JANOWSKI ROBERT
Ilość stron 120
Format 255 x 295 mm
Oprawa twarda
Rok wydania 2020
Wydawca DWUKROPEK

O najwybitniejszych postaciach muzyki rozrywkowej opowiedział Robert Janowski, a całość zilustrował Maciej Szymanowicz. Dowiemy się, skąd wzięła się nazwa ABBA, co lubił jadać Elvis Presley, ile par okularów ma Elton John oraz wielu innych ciekawych informacji.

Kim są muzycy? Mówiąc o muzykach, najczęściej mamy na myśli kompozytorów, czyli twórców muzyki, ale z nimi czasem bywa tak jak z dramaturgami, którzy potrafią napisać najlepszą sztukę, ale już nie odegrają jej na scenie. Dlatego równie ważni są wykonawcy muzyki. Zdarzają się jednak i tacy kompozytorzy, którzy są niedoścignionymi wykonawcami własnych utworów. W tej książce opowiem wam zarówno o jednych, jak i o drugich – o twórcach muzyki rozrywkowej i o jej wykonawcach. Po prostu o fantastycznych muzykach.
Robert Janowski

Wiek 9+

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Wielcy muzycy

Wielcy muzycy

Kolejna część nagradzanej serii Wielcy ludzie. Po odkrywcach, naukowcach i wynalazcach przyszedł czas na muzyków.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii