Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Najlepsze na świecie listy od Feliksa Zobacz większe

Najlepsze na świecie listy od Feliksa

LANGEN A./DROOP C.

978-83-60800-16-4

Nowy

MAMIKA

7 egz.

Mały zając lata dookoła świata.

Więcej szczegółów

36,00 zł

45,00 zł

-20%

Autor LANGEN A./DROOP C.
Ilość stron 40
Format 215 x 215 mm, oprawa twarda
Wydawca MAMIKA

Gdyby Zosia nie kupiła tajemniczej księgi z bajkami, w której była opowieść o latającym kufrze, to wszystko by się nie wydarzyło! Feliks w środku nocy po prostu wyleciał z pokoju w swojej walizce, i wylądował na budynku parlamentu Rzeszy w Berlinie. To pierwszy z przystanków, podczas kolejnej, pełnej wrażeń podróży pluszowego zająca.

Tym razem podróż latającą walizką prowadzi Feliksa do prawdziwego zamku hrabiego Drakuli w głębi Rumunii, do Indii, a nawet Chin. Podczas sztormu na środku Pacyfiku zając ląduje awaryjnie na pokładzie pewnego statku. Następnie udaje się do Meksyku, gdzie zwiedza starożytne piramidy i podziwia ogromne kaktusy.  Na zakończenie podróży zatrzymuje się na Florydzie i odkrywa tajemnicze bagna  ̶  a do Zosi wciąż przychodzą listy z całego świata. Listy od Feliksa, umieszczone w prawdziwych kopertach, są jak zwykle  ̶  pełne humoru i ciekawych informacji. Z tej podróży mały Feliks wraca w dniu urodzin Zosi.  

W szóstej części przygód pluszowego zająca znajduje się wiele wartościowych i pasjonujących informacji o świecie, przekazanych w sposób przystępny dla dzieci.

Książka zawiera 6 prawdziwych listów w kopertach.

Książka zalecana od 5 roku życia

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Najlepsze na świecie listy od Feliksa

Najlepsze na świecie listy od Feliksa

Mały zając lata dookoła świata.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii