Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Pokój 415 /Co noc Edward Lee motyleksiązkowe.pl Zobacz większe

Pokój 415 /Co noc

LEE EDWARD

978-83-67342-00-1

Nowy

DOM HORRORU

Zostaliście ostrzeżeni!

Więcej szczegółów

27,20 zł

40,00 zł najniższa cena z 30 dni przed obniżką

-32%

Stan: Ten produkt nie występuje w magazynie

Autor LEE EDWARD
Wydawca DOM HORRORU

Podglądacz z przypadku...

Jack Flood już dawno stracił nadzieję na rozwiązanie swojego problemu. W pracy uchodzi za człowieka sukcesu, ale jako mężczyzna odniósł w życiu totalną porażkę. Był przekonany, że nic tego nie zmieni... Aż do chwili, kiedy ujrzał w oknie hotelu pewną kobietę. Otwarte okno...ona...I zupełnie niepozorne drzwi: Pokój 415. Flood już wie, jaka groza kryje się za tymi drzwiami. Wkrótce myśl o tym, że ma krew na rękach będzie spędzać mu sen z oczu. Jęki rozkoszy zamienią się w rozdzierający gardło krzyk.

Flood, ramię w ramię z kobietą swoich marzeń, wejdzie prosto w paszczę lubieżnego koszmaru, w którym miłość, tęsknota i pożądanie zderzają się z niewyobrażalnym okrucieństwem. Wszystko to w środku nocy, która zmusza do zastanowienia się nad pytaniem: JAKIE SĄ GRANICE LUDZKIEJ ZWYRODNIAŁOŚCI Zapukaj do drzwi, naciśnij klamkę i przekrocz próg POKOJU 415.

Edward Lee "Co noc"

"Co noc" zabierze was na wędrówkę przez mroczną krainę pożądania, bólu i wszechogarniającej ciemności. Jest to jedna z najbardziej posępnych historii kiedykolwiek przelanych na papier. To opowiadanie zostawia blizny na psychice. Wypala w podświadomości piętno tak głębokie, że nie wymaże go żadna terapia. Są tu obrazy, które będą was prześladowały jeszcze długo po skończonej lekturze. Zostaliście ostrzeżeni!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pokój 415 /Co noc

Pokój 415 /Co noc

Zostaliście ostrzeżeni!

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii