Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Za lasami Zobacz większe

Za lasami

LITWINOW MONIKA

978-83-962722-1-8

Nowy

OBLIVIO

65 egz.

Leśne tło historii debiutującej autorki stanowi cmentarne skrzyżowanie śmierci i spokoju...

Więcej szczegółów

26,60 zł

38,00 zł

-30%

Autor LITWINOW MONIKA
Rok wydania 2021
Ilość stron 350
Szerokość (mm) 147
Wysokość (mm) 212
Grzbiet (mm) 25
Wymiary 147 x 212 x 25 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca OBLIVIO

W niewielkim lasku pod Koninem okoliczny mieszkaniec odnajduje zwłoki nastolatki. W tym samym czasie w mieście pojawia się uciekinierka ze szpitala psychiatrycznego skazana za próbę zabójstwa własnego dziecka. Artur Gawron, lekko neurotyczny i aspołeczny leśniczy z licencją prywatnego detektywa, postanawia zająć się sprawą śmierci dziewczyny, kiedy policja odnajduje przy jej zwłokach dobrze znany mu przedmiot. Związek ofiary z harcerstwem i bliskimi osobami Artura zmusza go do oderwania się od sprawy swojej nieżyjącej od pięciu lat żony.

Leśne tło historii debiutującej autorki stanowi cmentarne skrzyżowanie śmierci i spokoju. Relacje bohaterów Za lasami obnażają to, co w człowieku kruche i niestabilne. Czytelnik konfrontuje się z dylematem, z którym mierzą się zarówno ofiary, jak i sprawcy – czy istnieje dobra strona zła? Jak wiele krzywdy jesteśmy w stanie wyrządzić w przekonaniu o słuszności naszych pobudek?

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Za lasami

Za lasami

Leśne tło historii debiutującej autorki stanowi cmentarne skrzyżowanie śmierci i spokoju...

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii