Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Miasteczko Pomroka Zobacz większe

Miasteczko Pomroka

ŁABENDA KRZYSZTOF P.

978-83-8119-799-1

Nowy

PSYCHOSKOK

19 egz.

Zagadka tajemniczych zaginięć, a później śmierci absolwentek trzeciej klasy liceum. Od trzech lat każdego roku znika jedna z nich.

Więcej szczegółów

31,43 zł

44,90 zł

-30%

Autor ŁABENDA KRZYSZTOF P.
Rok wydania 2021
Ilość stron 430
Szerokość (mm) 146
Wysokość (mm) 207
Grzbiet (mm) 26
Wymiary 146 x 207 x 26 mm
Oprawa twarda
Wydawca PSYCHOSKOK

Mieścinka, wydawałoby się, gdzieś na końcu świata. Czas jakby się tam zatrzymał. Wszyscy się znają, nie ma przepychu, a mieszkańcy określani są mianem beneficjentów pięćsetplus.

Od trzech lat giną tam licealistki, każdego roku jedna. Policjanci z Wydziału Kryminalnego - Fabian Krakowiak i Kira Mazur, była snajper w jednostkach Marines - starają się rozwiązać te zagadkę. Autor stara się zgłębić mroki duszy ludzkiej i zajmuje się złożonymi relacjami między "kobietą po przejściach" i "mężczyzna z przeszłością". Czy znajdzie się tam miejsce na miłość i poświęcenie? Czy uda się obalić mit kobiet jako istot słabych, zdanych na mężczyzn, mit o tzw. tradycyjnej roli kobiety? I najważniejsze pytanie: czy podkomisarz Kira i jej partner Fabian mimo niesnasek, jakie pojawiają się między nimi, i emocji, które trudno im okiełznać, skupią się na sprawie, odnajdą dziewczyny i schwytają przestępcę?

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Miasteczko Pomroka

Miasteczko Pomroka

Zagadka tajemniczych zaginięć, a później śmierci absolwentek trzeciej klasy liceum. Od trzech lat każdego roku znika jedna z nich.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii