Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

SMART PLANNER 2019 Zobacz większe

SMART PLANNER 2019

GAIK MONIKA

978-83-952811-0-5

Nowy

GAIK MONIKA

73 egz.

Ten planner to najlepszy prezent, jaki możesz otrzymać na początek nowego roku.
Zawarty w nim zbiór technik i narzędzi pozwoli Ci stać się lepszym człowiekiem. Pewnym siebie, wiedzącym czego chce, a przede wszystkim gotowym osiągać cele.

Więcej szczegółów

48,99 zł

69,99 zł

-30%

Autor GAIK MONIKA
Ilość stron 220
Wymiary 165 x 235 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Wydawca GAIK MONIKA

Całoroczna intensywna praca pomoże Ci lepiej poznać siebie, zarówno Twoje mocne, jak i słabe strony oraz to, jak je wykorzystywać. Umożliwi Ci też naukę planowania i zarządzania – umiejętności tak niezwykle ważnych, bez których żaden sukces nie jest możliwy. Dowiesz się także, czym tak naprawdę są marzenia oraz co zrobić, aby umieć je realizować. Natomiast wszystkie te kroki doprowadzą Cię do tego najważniejszego, czyli osiągania celów, które przed sobą postawisz.
Poznaj siebie, naucz się planowania oraz zarządzania swoim czasem. Pozwól sobie marzyć, ale przede wszystkimosiągać zamierzone cele. Zacznij pracę z plannerem, a wszystkie te czynności staną się dla Ciebie dużo łatwiejsze.
Życzę Ci miłej, intensywnej, ale przede wszystkim owocnej pracy!


Autorka plannera, Monika Gaik stworzyła to niezwykłe narzędzie przede wszystkim dla ludzi młodych i ambitnych. Młodzieży szkolnej oraz studentów, którzy dopiero przygotowują się do stawiania pierwszych zawodowych kroków.

Smart Planner ma na celu przygotowanie młodych ludzi nie tylko do funkcjonowania, ale przede wszystkim do osiągania sukcesów w dorosłym życiu.

Planner jest tak opracowany by rozwijać potencjał jego właściciela, gdyż poprzez zadania do wykonania, podpowiedzi oraz masę przydatnych informacji zawartych w artykułach osoba uczy się.

Czego się uczy?

❤️Siebie – pozna swoje mocne, jak i słabe strony, a także nauczy się odpowiednio je wykorzystywać.
❤️Planowania – dowie się, jak kluczowe w życiu jest planowanie i wyznaczanie określonych celów
❤️Zarządzania – przyswoi wiedzę na temat organizacji swojego czasu oraz pracy. Nauczy się dokonywać wyborów.
❤️Marzyć – bo to nieodzowny element towarzyszący każdej osobie, która chce coś w życiu osiągnąć.
❤️Osiągać – wszystkie wyżej wymienione aspekty pozwolą mu dojść do punktu, który sobie wyznaczył, czyli osiągnąć to, czego chce

Planner to jedyny taki produkt zawierający w pełni profesjonalne narzędzia tutoringowe wspierające i rozwijające osoby w zakresie: umiejętności miękkich oraz przedsiębiorczości.

To produkt, który powinien mieć na swoim biurku, w swoim tornistrze czy też torebce, każdy młody człowiek borykający się z trudnościami wyborów, walki o własne marzenia itp.

To także Doskonały pomysł na prezent dla ambitnej, młodej osoby.


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SMART PLANNER 2019

SMART PLANNER 2019

Ten planner to najlepszy prezent, jaki możesz otrzymać na początek nowego roku.
Zawarty w nim zbiór technik i narzędzi pozwoli Ci stać się lepszym człowiekiem. Pewnym siebie, wiedzącym czego chce, a przede wszystkim gotowym osiągać cele.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii