Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Legendy Starego Miasta w Warszawie Zobacz większe

Legendy Starego Miasta w Warszawie

ŻAK-CAPLOT KATARZYNA

9788365777713

Nowy

MUZEUM WARSZAWY

62 egz.

Wybór tekstów do nauki języka polskiego jako obcego z ćwiczeniami.

Więcej szczegółów

16,00 zł

20,00 zł

-20%

Autor ŻAK-CAPLOT KATARZYNA
Ilość stron 64
Format 210 x 296 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca MUZEUM WARSZAWY

„Legendy Starego Miasta w Warszawie” to zbiór, dostosowanych do poziomów biegłości językowej A,B i C (początkującego, średnio zaawansowanego i zaawansowanego), tekstów oraz leksykalnych, gramatycznych i kulturowych ćwiczeń tematycznie związanych z warszawską Starówka.

 Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla obcokrajowców uczących się języka polskiego jako obcego oraz lektorów JPJO. Nadaje się zarówno do pracy grupowej jak i indywidualnej. Pracę ułatwiają zamieszczone na końcu każdego rozdziału słowniczki w j. polskim, angielskim, rosyjskim i chińskim, klucz z odpowiedziami oraz bank pomysłów jako inspiracja dla nauczycieli języków obcych.

 Książka jest również kolejną okazją do zgłębiania stołecznych legend, świetnej zabawy oraz przyjemnego sprawdzianu z wiadomości o Starym Mieście dla każdego mieszkańca naszego miasta i nie tylko.

 Ten zbiór tekstów i ćwiczeń, ozdobiony piękną szatą graficzną, nawiązującą do wydanej w 2016 roku przez Muzeum Warszawy „Legendy warszawskie. Antologia”, powstał w ramach nagrodzonego European Language Label 2019 projektu nauczania języków obcych w Muzeum Warszawy - „Warszawa dla średnio zaawansowanych”.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Legendy Starego Miasta w Warszawie

Legendy Starego Miasta w Warszawie

Wybór tekstów do nauki języka polskiego jako obcego z ćwiczeniami.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii