Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 Wyd. 2 Zobacz większe

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 Wyd. 2 + kurs MP3 do pobrania

FOREMNIAK KATARZYNA

978-83-64211-88-1

Nowy

PRESTON SCHOOL

9 egz.

Wymarzona książka dla samouków

Więcej szczegółów

31,92 zł

39,90 zł

-20%

Autor FOREMNIAK KATARZYNA
Ilość stron 160
Format 195 x 250 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca PRESTON SCHOOL

Chcesz opanować podstawy języka włoskiego i od samego początku nauki wyćwiczyć umiejętność mówienia? Jeżeli tak, ten podręcznik jest doskonałym wyborem. To wymarzona książka dla samouków. Może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniom pomoże przygotować się do egzaminów, nauczycielom ułatwi opracowanie materiałów.

Pierwsza część przystępnego kursu do praktycznej nauki języka włoskiego – łączy naukę gramatyki z rozwijaniem umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Nie musisz jeszcze niczego umieć, wystarczy sama chęć do nauki.

Jest to książka wymarzona dla zaczynających od samego początku samouków, ale też dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie podstawy języka włoskiego lub sprawdzić swoje umiejętności na poziomie A1. Podręcznik może również stać się uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych, nauki w szkole lub na uniwersytecie. Uczniowi pomoże przygotować się do sprawdzianów i egzaminów, nauczycielowi – ułatwi zaplanowanie i opracowanie materiałów na zajęcia.Jego przejrzysta, logiczna struktura zachęci do regularnej, skutecznej i – co równie ważne – przyjemnej nauki.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 Wyd. 2 + kurs MP3 do pobrania

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 Wyd. 2 + kurs MP3 do pobrania

Wymarzona książka dla samouków

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii