Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Bezpieczeństwo sieci komputerowych Zobacz większe

Bezpieczeństwo sieci komputerowych

KLUCZEWSKI JERZ

978-83-65645-08-1

Nowy

ITSTART

16 egz.

Praktyczne przykłady i ćwiczenia w symulatorze CISCO Packet Tracer.

Więcej szczegółów

44,80 zł

64,00 zł

-30%

Autor KLUCZEWSKI JERZ
Ilość stron 414
Format 170 x 240 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca ITSTART

Książka Bezpieczeństwo sieci komputerowych - Praktyczne przykłady i ćwiczenia w symulatorze Cisco Packet Tracer, kierowana jest do szerokiego grona osób chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu bezpiecznego wykorzystania sieci komputerowych w codziennym życiu. Nauczyć się od podstaw projektować i wdrażać zasady bezpieczeństwa. Nie jest to jednak materiał uczący bezpiecznego korzystania z usług sieciowych od strony standardowego użytkownika Internetu.
Pozycja ta, to również idealny podręcznik dopełniający wiedzę praktyczną podczas nauki w techniku informatycznym, technikum teleinformatycznym i Akademiach CISCO CCNA. To materiał uzupełniający, dzięki któremu w prosty sposób można poszerzyć i uzupełnić swoją wiedzę i przygotować się do uzyskania kwalifikacji potwierdzających kompetencje zawodowe.
Książka zawiera materiał poświęcony klasyfikowaniu zagrożeń w sieciach, zasadom pozwalającym na unikanie cyber-ataków, założeniom polityki bezpieczeństwa, protokołom SSH, NTP, SYSLOG, RADIUS, TACACS+, GRE, IPsec, usługom AAA a także problemom związanym z prawem ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO (GDRP).

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Bezpieczeństwo sieci komputerowych

Bezpieczeństwo sieci komputerowych

Praktyczne przykłady i ćwiczenia w symulatorze CISCO Packet Tracer.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii