Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Packet Tracer dla kursów CISCO. Tom 4 Zobacz większe

Packet Tracer dla kursów CISCO. Tom 4

PRACA ZBIOROWA

978-83-61173-92-2

Nowy

ITSTART

14 egz.

Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser.

Więcej szczegółów

32,20 zł

46,00 zł

-30%

Autor PRACA ZBIOROWA
Ilość stron 171
Format 170 x 240 mm, oprawa miękka
Oprawa miękka
Rok wydania 2015
Wydawca ITSTART

Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser, napisana została z myślą o instruktorach programu Cisco Networking Academy, jako pomoc w tworzeniu interaktywnych zadań sprawdzających umiejętności uczestników kursów.

Tom 4 nie skupia się na wiedzy związanej z projektowaniem sieci i konfiguracją sprzętu, lecz pokazuje możliwości programu Packet Tracer przydatne osobom wykorzystującym ten symulator do kształcenia innych. Autorzy opisują w książce możliwości pracy w trybie wielodostępowym oraz opcje kreowania plików zadań PKA (Packet Tracer Activity).

Opisano w nim szczegółowo jak tworzyć praktyczne zadania interaktywne. Zadania takie są niezastąpione w procesie kształcenia, ponieważ dają możliwość sprawdzenia i utrwalenia wiedzy teoretycznej przekazanej słuchaczowi, nie ważne czy jest to uczeń kursu stacjonarnego czy zdalnego. Słuchacz może pracować samodzielnie lub w grupie wykorzystując zadania do pracy w trybie Multiuser.

Autorzy oprócz opisu jak technicznie przygotować takie zadania przedstawili kompletny zestaw ćwiczeń i scenariuszy do bezpośredniego wykorzystania na zajęciach.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Packet Tracer dla kursów CISCO. Tom 4

Packet Tracer dla kursów CISCO. Tom 4

Tworzenie plików PKA i praca w trybie Multiuser.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii