Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Zabawa w teatr Zobacz większe

Zabawa w teatr

978-83-63276-04-1

Nowy

INSTYTUT TEATRALNY

3 egz.

Album poświęcony pracy artystycznej jednego z najwybitniejszych polskich scenografów - Jerzego Juka Kowarskiego - jest niekonwencjonalną opowieścią o czterdziestu latach twórczości, która zaowocowała ponad osiemdziesięcioma inscenizacjami, przygotowanymi we współpracy z najwybitniejszymi reżyserami - głównie Jerzym Jarockim. 

Więcej szczegółów

187,20 zł

234,00 zł

-20%

Ostatnie egzemplarze!

Autor PRACA ZBIOROWA
Ilość stron 861
Format 250x295 mm
Wydawca INSTYTUT TEATRALNY

Album poświęcony pracy artystycznej jednego z najwybitniejszych polskich scenografów - Jerzego Juka Kowarskiego - jest niekonwencjonalną opowieścią o czterdziestu latach twórczości, która zaowocowała ponad osiemdziesięcioma inscenizacjami, przygotowanymi we współpracy z najwybitniejszymi reżyserami - głównie Jerzym Jarockim. Większość z tych przedstawień to spektakle stanowiące fundament współczesnej historii polskiego teatru. Dwujęzyczna, polsko-angielska, 860-stronicowa publikacja, składa się z trzech części: pięciu tekstów analitycznych, opowieści wizualnej - zbudowanej z 944 zdjęć, projektów, szkiców, rysunków, bazgrołów - z kluczem informacyjno-interpretacyjnym oraz czterech rozmów z bohaterem. "Zabawa w teatr" jest też metapowieścią o książce - ma oryginalną narrację wewnętrzną, która pozwoli czytelnikowi wytyczyć własne ścieżki lektury i odnajdywać ukryte na różnych poziomach sensy i symbole. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii