Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Plan Marshalla w gospodarce dwu Kontynentów Zobacz większe

Plan Marshalla w gospodarce dwu Kontynentów

ZALESKI WOJCIECH

978-83-64197-96-3

Nowy

KLINIKA JĘZYKA

16 egz.

Książka z serii "Małe książki wielkich spraw"

Więcej szczegółów

36,75 zł

52,50 zł

-30%

Autor ZALESKI WOJCIECH
Rok wydania 2021
Ilość stron 160
Szerokość (mm) 120
Wysokość (mm) 170
Grzbiet (mm) 15
Wymiary 120 x 170 x 15 mm
Oprawa twarda
Wydawca KLINIKA JĘZYKA

Jakiś czas temu dyskutowaliśmy tu o niedostępnym nigdzie tekście Wojciecha Zaleskiego, zatytułowanym tak, jak widać wyżej. Jeden z czytelników odnalazł ten unikalny materiał, a ja postanowiłem go wydać, tak jak inne książki Wojciecha Zaleskiego: Tysiąc lat naszej wspólnoty i Dzieje górnictwa i hutnictwa na Śląsku od średniowiecza do 1806.

Choć sam autor nazywa swoje dzieło broszurą, ja nie wydałem go w takiej formie. Książka Zaleskiego ukazuje się w twardej oprawie, w serii z białą sową. Uważam, że to jest dobry sposób na utrwalanie ważnych tekstów. Myślę, że trafiliśmy z tą pozycją w dobry czas, albowiem premier Morawiecki do niedawna jeszcze mówił o nowym Planie Marshalla dla Polski. Zapoznajmy się więc z tym starym najpierw, a naszym przewodnikiem niech będzie autor tak przenikliwy jak Zaleski. Zapraszam do lektury.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Plan Marshalla w gospodarce dwu Kontynentów

Plan Marshalla w gospodarce dwu Kontynentów

Książka z serii "Małe książki wielkich spraw"

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii