Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Oni byli niezłomni Zobacz większe

Oni byli niezłomni

ŚNIEŻKOWSKA-BIELAK E.

978-83-947404-4-3

Nowy

MEANDRY

118 egz.

Interaktywne spotkanie z historią

Więcej szczegółów

23,92 zł

29,90 zł

-20%

Autor ŚNIEŻKOWSKA-BIELAK E.
Ilość stron 184
Format 150 x 210 mm, oprawa miękka
Wydawca MEANDRY

Nazywasz się Antek. Masz osiemnaście lat i jesteś harcerzem.

Kończy się II wojna światowa, Niemcy się wycofują, nadciągają Sowieci. Opuszczasz Wilno, gdzie uczęszczałeś do gimnazjum. Wyruszasz w drogę do rodzinnego domu na Lubelszczyźnie.

Wkrótce Twoje życie mocno się skomplikuje.

Ludzie wokół się cieszą, czekają na zakończenie tej wyniszczającej, strasznej wojny. Ty jako harcerz zdajesz sobie sprawę, że nadciągająca Armia Czerwona wcale nie przynosi wolności a kolejne zniewolenie. Poznałeś metody i działanie Sowietów. Nie wiesz jednak, co się dzieje w Twoim rodzinnym domu, co z rodzicami i rodzeństwem.

W tej książce stajesz przed wieloma wyborami. To Ty decydujesz o losach głównego bohatera. Możesz dołączyć do oddziałów niezłomnych, zostać partyzantem walczącym przeciw Sowietom i podporządkowanym im polskim władzom oraz służbom. Możesz wrócić do rodzinnej Polanki, pomóc rodzinie i zostać cywilem. Masz również możliwość sprawdzić każdą z tych dróg, bo książka „Oni byli Niezłomni. Interaktywne spotkanie z historią” pozwala na swobodne przemieszczanie się w czasie i przestrzeni.

- 8 punktów decyzyjnych
- 9 zakończeń
- to Ty decydujesz

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oni byli niezłomni

Oni byli niezłomni

Interaktywne spotkanie z historią

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii