Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Miasto skarbów. Gra planszowa Zobacz większe

Miasto skarbów. Gra planszowa

MARKOVIĆ JAN

2899219028947

Nowy

Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

23 egz.

"Miasto skarbów" - to gra planszowa dla całej rodziny. Tytułowe miasto skarbów to Rzeszów. Gra pozwala poznać jego historię i kulturę.

Więcej szczegółów

83,30 zł

119,00 zł

-30%

Autor MARKOVIĆ JAN
Format 245 x 245 mm, opakowanie kartonowe
Wydawca Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin

"Miasto skarbów" - to gra planszowa dla całej rodziny. Tytułowe miasto skarbów to Rzeszów. Gra pozwala poznać jego historię i kulturę. Zachęca do eksplorowania możliwości, jakie oferuje stolica Podkarpacia. Stanowi doskonały pretekst do dyskusji na temat miasta, jego przeszłości i przyszłości oraz kształtujących go ludzi. To materiał edukacyjny, przy tym jest świetną rozrywką, co zachęca rodziny do korzystania z niej. Podstawowym celem gry jest zdobywanie płytek symbolizujących 100 rzeszowskich „skarbów", podzielonych na 5 kategorii: Zabytki i pomniki, Muzea i instytucje, Inne miejsca, Wydarzenia, Osoby.
Zdobywanie tych płytek daje punkty zwycięstwa, które przekładają się na końcowy wynik. Przepisy gry są przejrzyste, a ona sama stosunkowo lekka, choć zarazem pozwala na dokonywanie wyborów strategicznych, które przyczynią się do zwycięstwa. Zwycięstwo wymaga podejmowania trafnych decyzji, a więc sprzyja także rozwijaniu ogólnych kompetencji poznawczych. Rozgrywka jest emocjonująca i zwykle do samego końca trzyma w niepewności.

WIEK GRACZY: od 7 lat do nieskończoności

LICZBA GRACZY: od 2-4 osób

CZAS ROZGRYWKI: ok. 30 minut

POZIOM TRUDNOŚCI: Początkujący gracze, Średniozaawansowani gracze

Zawartość pudełka:

Plansza
100 płytek Skarbów podzielonych na 5 kategorii: Zabytki i pomniki, Muzea i instytucje, Inne miejsca,
Wydarzenia oraz Osoby
2 kości do gry
Żetony Dukatów
Znacznik gracza rozpoczynającego
Drewniane znaczniki graczy
Drewniane znaczniki sukcesu
Instrukcja i Mini-przewodnik po Skarbach

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Miasto skarbów. Gra planszowa

Miasto skarbów. Gra planszowa

"Miasto skarbów" - to gra planszowa dla całej rodziny. Tytułowe miasto skarbów to Rzeszów. Gra pozwala poznać jego historię i kulturę.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii