Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Miłość i odpowiedzialność 1 Zobacz większe

Miłość i odpowiedzialność 1

WOJTYŁA KAROL

978-83-7306-905-3

Nowy

TOWARZYSTWO NAUKOWE KUL

5 egz.

49,00 zł

70,00 zł

-30%

Autor WOJTYŁA KAROL
Ilość stron 256
Format 175 x 245 mm, oprawa twarda
Oprawa twarda
Rok wydania 2020
Wydawca TOWARZYSTWO NAUKOWE KUL

Książka ,,Miłość i odpowiedzialność”, której autorem jest Karol Wojtyła to studium etyczne miłości i małżeństwa. Inspiracją do napisania książki ,,Miłość i odpowiedzialność” były wykłady z etyki, prowadzone przez Karola Wojtyłę w latach 50 oraz spotkania i rozmowy ze studentami. Publikacja stanowi uzasadnienie norm katolickiej etyki seksualnej.

Główne myśli zawarte w tej publikacji dotyczą wyjątkowej natury osoby ludzkiej, utylitaryzmu, normy personalistycznej, godności ciała, początku i natury miłości, istoty miłości jako bezwarunkowego wyboru, a także wypaczeń miłości. Ważną kwestią poruszoną przez autora jest natura małżeństwa i miłość w życiu osób konsekrowanych. Książka ,,Miłość i odpowiedzialność” to głęboka analiza i interpretacja człowieka w oparciu o ,,przykazanie miłości'', które nieodłącznie wiąże się z odpowiedzialnością.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Miłość i odpowiedzialność 1

Miłość i odpowiedzialność 1

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii