Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Pol Trek W imieniu Rzeczypospolitej Luiza Dobrzyńska motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Pol Trek W imieniu Rzeczypospolitej

DOBRZYŃSKA LUIZA

978-83-962412-4-5

Nowy

ODESFA

1 Przedmiot

Seria: FantaSFa

Więcej szczegółów

40,79 zł

59,99 zł

-32%

Ostatnie egzemplarze!

Autor DOBRZYŃSKA LUIZA
Rok wydania 2022
Ilość stron 500
Szerokość (mm) 124
Wysokość (mm) 200
Grzbiet (mm) 34
Wymiary 124 x 200 x 34 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca ODESFA

XXIV wiek. W Galaktyce Drogi Mlecznej zawiązuje się Unia Planet, a wszystkie kraje na naszym błękitnym globie, zostają skonsolidowane w tak zwaną Zjednoczoną Ziemię.

Hmm, wszystkie? ;) Jeden naród ma jak zwykle inny pomysł na siebie i dzielnie broni swojej odrębności. A kiedy Polacy dochodzą do wniosku, że za mało ich jest w kosmosie, postanawiają wziąć sprawy we własne ręce. Bo przecież: Polak potrafi!

Czy zatem statek kosmiczny, zbudowany na częściach z demobilu, załogą z łapanki, przemyconymi zwierzakami i buńczuczną panią kapitan, ma szansę w jakikolwiek sposób przysłużyć się Gwiazdowej Armadzie? Czy to raczej gotowy przepis na pełną absurdalnych przygód awanturników z Polski - katastrofę w Kosmosie? Tam, gdzie na pewno… nikt nie usłyszy Twojego śmiechu!"

Czujecie to? Nic na świecie tak nie pachnie. To polski bimber, dzieci. Raz nasi bombardowali nim 12 godzin. Kiedy było już po akcji, znaleźliśmy wszystkich zalanych w trupa. Kocham zapach bimbru o świcie. A ta książka pachnie bimbrem. Pachnie, jak... zwycięstwo! – płk. Pił Gore.

Umarłem ze śmiechu. - C. MacLeod.

Autorka o "Pol Trek-u": "...moje ulubione dziecię. Jest to pastisz Star Treka, zawierający odniesienia również do innych filmowych uniwersów oraz potężną dawkę fascynacji polskością w jej najzabawniejszych przejawach. Nie ma tam prób uwznioślania naszych wad narodowych, ale też nie są one przedstawiane jako grzech śmiertelny. Ot, Polacy to Polacy... Nawet wśród gwiazd. W Przestrzeni, w której nikt nie usłyszy... naszego śmiechu ;)"

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Pol Trek W imieniu Rzeczypospolitej

Pol Trek W imieniu Rzeczypospolitej

Seria: FantaSFa

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii