Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Chciej mnie zawsze  Jakub Turkiewicz motyleksiazkowe.pl Zobacz większe

Chciej mnie zawsze

TURKIEWICZ JAKUB

978-83-962412-2-1

Nowy

ODESFA

4 egz.

Seria: Szamani Fantastyki

Więcej szczegółów

37,39 zł

54,99 zł

-32%

Autor TURKIEWICZ JAKUB
Rok wydania 2021
Ilość stron 414
Szerokość (mm) 126
Wysokość (mm) 201
Grzbiet (mm) 29
Wymiary 126 x 201 x 29 mm
Oprawa miękka ze skrzydełkami
Wydawca ODESFA

"Chciej mnie zawsze" to niepozbawiona humoru przygodowa opowieść o dystopijnym świecie przyszłości, kosmosie i tęsknocie, która skłania do refleksji o współczesnej kulturze. Wypreparowany obraz znanego nam świata odbija się w codzienności nie pamiętających już macierzystej planety i nie znających celu podróży, pasażerów floty wielopokoleniowych statków kosmicznych…

"…Debiutancka powieść Jakuba Turkiewicza zaskakuje świeżością pomysłów i spojrzenia na temat. Autor z niezwykłą lekkością przeskakuje od poważnego, nawet dramatycznego tonu do niefrasobliwej żartobliwości i z powrotem. Od początku do końca gra na emocjach czytelnika i bez przerwy go zaskakuje. O tym nie da się opowiedzieć. To po prostu trzeba przeczytać…”
Luiza „Eviva” Dobrzyńska

„Toposy klasycznej science-fiction uwikłane w tradycje polskiej fantastyki socjologicznej.”
Jacek „Franco” Horęzga

"Nawet w Kosmosie Miłość pozostaje Miłością, a pragnienia i żądze nie gasną z dala od Słońca"
Don Juan de Franco

Jakub Turkiewicz - Autor strony internetowej starwarsy.pl oraz współautor i scenarzysta filmu "Wojna gwiazd". Debiutował w "Nowej Fantastyce" i publikował opowiadania w czasopiśmie "Science Fiction Fantasy i Horror".

Współpracował z magazynem "Sfera" prowadząc tam "Klub Star Wars" i umieszczając artykuły o klasycznych filmach science-fiction.

Charakterystyczną cechą jego stylu jest specyficzny humor i lekko kąśliwa ironia, świadcząca o dystansie do zastanej po przybyciu na Ten Świat - rzeczywistości.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chciej mnie zawsze

Chciej mnie zawsze

Seria: Szamani Fantastyki

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii