Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Piast Zobacz większe

Piast

GAJEK GRZEGORZ

978-83-8210-187-4

Nowy

SQN

44 egz.

Epicka opowieść o człowieku, którego śladem kroczyli bogowie

Więcej szczegółów

31,49 zł

44,99 zł

-30%

Autor GAJEK GRZEGORZ
Rok wydania 2021
Ilość stron 688
Szerokość (mm) 140
Wysokość (mm) 205
Grzbiet (mm) 55
Wymiary 140 x 205 x 55 mm
Oprawa twarda
Wydawca SQN

Wkrocz do zamglonej słowiańskiej puszczy, pełnej złowrogiego pohukiwania sów, błyszczących oczu saren, przesądów i starych wierzeń. Zasłuchaj się w pradawnej opowieści o rywalizacji między dwoma przyrodnimi braćmi, o dorastaniu i miłości, o mocy imion i plemiennych bojach Słowian znad Warty i Odry. Swojska i osobliwa historia o naszych korzeniach. Opowieść o Piaście.

W dawnych wiekach słowiańscy bajarze przekazywali opowieści o bogach i chrobrych witeziach młodszemu pokoleniu z nadzieją, że baśń przetrwa w umysłach i sercach ludu. Nie ma chyba większej radości dla starego gawędziarza niż wtedy, gdy widzi, że wyrósł godny następca, który z powodzeniem podjął jego trud. Witold Jabłoński, autor Darów bogów i Popiela oraz cyklu Słowiańska Apokalipsa Gajek znowu uruchamia literacki wehikuł czasu i proponuje wycieczkę w swoją wersję historii. Czy coś podobnego mogło się zdarzyć naprawdę? Tego nie wie nikt – i również dlatego podróż z Piastem wydaje się taka frapująca.
Michał Cetnarowski

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Piast

Piast

Epicka opowieść o człowieku, którego śladem kroczyli bogowie

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii