Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

Ucieczka z kraju kobiet Zobacz większe

Ucieczka z kraju kobiet

WANG DOMINIK

978-83-950523-6-1

Nowy

WYDAWNICTWO ALTERNATYWNE

87 egz.

19,19 zł

23,99 zł

-20%

Autor WANG DOMINIK
Ilość stron 220
Format 125 x 195 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca WYDAWNICTWO ALTERNATYWNE

Jest rok 314. Tyle lat minęło, odkąd został wprowadzony jedyny właściwy porządek społeczny, w którym kobiety zyskały należne im miejsce. Pożegnano się z zakłamaną męską HIStorią, teraz to kobiety tworzą prawdziwą wersję dziejów - HERstorię!

Mężczyźni są ginącym gatunkiem, przeciętna obywatelka może obejrzeć pojedyncze męskie okazy tylko w zoo. Tam trafiają ci, którzy mieli odrobinę szczęścia, ponieważ mógł ich spotkać dużo gorszy los. Mężczyźni nie są bowiem warci tego, żeby na co dzień zaprzątać sobie nimi kobiece głowy.

Lecz nie wszystkie kobiety myślą w ten sposób. Dziewczęta z tajnej organizacji Wolny Świat pragną innego życia – na mitycznym Archipelagu Wysp Szczęśliwych, gdzie podobno obie płci żyją ze sobą w harmonii i miłości.

Jednak czy uda im się znaleźć drogę ucieczki? Czy może przeszkodzi im w tym gorliwa funkcjonariuszka Francesca Karbon? I wreszcie - ile prawdy jest w legendzie o bajecznych wyspach?

Polecana dla czytelników 16+

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ucieczka z kraju kobiet

Ucieczka z kraju kobiet

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii