Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

Promocje

NEWSLETTER

MR. - OK Zobacz większe

MR. - OK

FAMUS PAWEŁ

978-83-66004-32-0

Nowy

BIAŁE PIÓRO

74 egz.

Nadciąga Mr. – Ok, na granicach Imperium Lachów pali się już kosmos.

Więcej szczegółów

25,20 zł

36,00 zł

-30%

Autor FAMUS PAWEŁ
Ilość stron 358
Format 150 x 210 mm, oprawa miękka
Rok wydania 2019
Wydawca BIAŁE PIÓRO

To druga odsłona serii, kontynuacja space-opery Zło – To. Tak w pierwszym jak i w drugim przypadku tytuł ma dwa znaczenia, których nie da się rozszyfrować bez przeczytania treści książki.

Kroniki Imperium Legendarnych Lachów (KILL) starają się sekwencyjnie przybliżyć nam twór polityczny rodów imperialnych i demokracji szlacheckiej, w odległej przyszłości istniejący i trwający usilnie w izolacjonizmie.

Zło czai się już nie tylko w przestrzeni zewnętrznej, ale coraz mocniej podnosi głowę wewnątrz państwa położonego w Ramieniu Oriona. Można stwierdzić, że Sprzymierzeni nie są najważniejszym problemem Imperatora.

Nadciąga Mrok, ale jego nieogarnione przestrzenie rozświetlane są też przez światło nadziei. Nim jednak nadejdzie koniec tej opowieści będziemy musieli zmierzyć się i z Mrokiem, i z Falą Ognia, która nadejdzie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

MR. - OK

MR. - OK

Nadciąga Mr. – Ok, na granicach Imperium Lachów pali się już kosmos.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii