Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Angielski w tłumaczeniach Słownictwo 3 (C1-C2) MP3 Zobacz większe

Angielski w tłumaczeniach Słownictwo 3 (C1-C2) MP3

EDWINS ANDY, IMIELA JOANNA

978-83-66384-64-4

Nowy

PRESTON SCHOOL

56 egz.

Trzecia część bestsellerowej serii Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo zawiera materiał leksykalny na poziomie zaawansowanym (C1-C2).

Więcej szczegółów

34,93 zł

49,90 zł

-30%

Autor EDWINS ANDY, IMIELA JOANNA
Rok wydania 2021
Ilość stron 272
Szerokość (mm) 175
Wysokość (mm) 240
Grzbiet (mm) 14
Wymiary 175 x 240 x 14 mm
Oprawa miękka
Wydawca PRESTON SCHOOL

Znasz dobrze język angielski, ale czasami brakuje Ci słówek? Obawiasz się rozmów na zaawansowane lub specjalistyczne tematy, bo nie masz pewności, czy sobie poradzisz? A może uczysz się nowych słów i zwrotów, ale nie potrafisz ich wykorzystać w praktyce? Wiemy, że na tym etapie zaawansowania chcesz posługiwać się angielskim jak native speaker. Książka Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 (C1-C2) została stworzona właśnie po to, żeby rozwiązać Twoje problemy i wznieść Twój angielski na jeszcze wyższy poziom!

W podręczniku znajdziesz aż 54 tematy z listami słów, które opanujesz poprzez tłumaczenie zdań. Atutem książki jest różnorodna tematyka rozdziałów oraz autentyczny, codzienny język. Przedstawione zagadnienia dotyczą m.in. matematyki, biologii, geografii, polityki, historii, religii, architektury, sztuki, biznesu czy ekonomii. Dzięki tej wszechstronności żaden temat nie będzie Ci już straszny! W środku znajdziesz także setki przydatnych wskazówek, ciekawostki, trudne słownictwo, zagadnienia gramatyczne oraz wiele dodatkowych przykładów użycia wyrazów. Zawarte w książce testy pozwolą Ci sprawdzić wiedzę i utrwalić zapamiętany materiał. Dzięki nim bez trudu opanujesz angielskie słówka i zwroty na poziomie zaawansowanym. Książkę uzupełnia dostępny w internecie kurs audio ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora. Ułatwi Ci on doskonalenie Twojej umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Dzięki tej książce:

    • nauczysz się ponad 2500 przydatnych słów na poziomie zaawansowanym,
    • razem z angielskim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz nowe wyrazy i zwroty,
    • poznasz wiele praktycznych wyrażeń, kolokacji, idiomów oraz nauczysz się używać ich w kontekście,
    • przetestujesz swoją wiedzę i wyeliminujesz popełniane błędy,
    • zmotywujesz się do codziennej nauki.

Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 to doskonały wybór dla osób, które chcą nauczyć się słownictwa na poziomie C1-C2, poszukują nowych, skutecznych metod doskonalenia umiejętności językowych lub pragną przypomnieć sobie poznane niegdyś słówka czy ugruntować zdobytą dotychczas wiedzę.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Angielski w tłumaczeniach Słownictwo 3 (C1-C2) MP3

Angielski w tłumaczeniach Słownictwo 3 (C1-C2) MP3

Trzecia część bestsellerowej serii Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo zawiera materiał leksykalny na poziomie zaawansowanym (C1-C2).

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii