Używamy plików cookies m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Zamknij

Wydawcy

NEWSLETTER

Come and play with me Zobacz większe

Come and play with me

NIEMIEC KATARZYNA

978-83-65915-11-5

Nowy

CEBP 24.12

24 egz.

Śpiewaj, tańcz i baw się w kole przy piosenkach w języku angielskim.

Więcej szczegółów

27,30 zł

39,00 zł

-30%

Autor NIEMIEC KATARZYNA
Format 140 x 185 mm, opakowanie: digipack
Oprawa kartonowa
Wydawca CEBP 24.12

Come and play with me to publikacja składająca się z książeczki z opisami zabaw do piosenek lub inspirowanych ich tematyką oraz płyty CD z 17 dynamicznymi piosenkami w języku angielskim (dopasowanymi do percepcji dzieci wwieku przedszkolnym). Na płycie CD znajdują się też podkłady muzyczne do piosenek, dzięki którym po opanowaniu tekstu dzieci będą mogły samodzielnie śpiewać w języku angielskim.

Zgromadzone tu zabawy i piosenki wspierają rozwój kompetencji językowych, doskonalą koordynację ruchową, uczą współpracy, rozładowują nadmiar energii, rozwijają świadomość własnego ciała, kształtują słuch muzyczny i wrażliwość muzyczną, a co najważniejsze, sprawiają dzieciom wiele radości.

Odpowiedni dobór tematów pomaga dodatkowo w opanowaniu takich umiejętności jak: liczenie, określanie i odczytywanie godzin na zegarze, rozpoznawanie emocji, kolorów i kształtów, dostosowywanie ubioru do warunków pogodowych, nazywanie zwierząt, owoców czy wyposażenia szkolnego plecaka.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Come and play with me

Come and play with me

Śpiewaj, tańcz i baw się w kole przy piosenkach w języku angielskim.

Napisz opinię

Produkty z tej samej kategorii